Menu strony

DB Automatyka s.c.
tel. (42) 656 28 32
tel. 695 540 500
www.db-automatyka.pl
kontakt@db-automatyka.pl
Oto niektóre nasze realizacje


Układ sterowania dla lini produkcyjno-technologicznej.

Kompleksowy układ sterowania dla linii produkcyjno-technologicznej. W układzie - 3 serwo napędy, falowniki, napędy silników krokowych, napędy zapewniające regulację prędkości silników jednofazowych. PLC - 200 WE/WY. Zastosowanie programowalnego modułu (sterownika) bezpieczeństwa.

Szafa sterownicza.Pulpit operatora.


Sterowanie z wykorzystaniem sterownika PLC.

Aplikacje wykorzystujące sterownik PLC. Sygnały z różnego rodzaju czujników znajdujących się na maszynie są przetwarzane w PLC a następnie wysterowywane są odpowiednie wyjścia sterownika tak aby odpowiednio sterować procesem technologicznym.Sterowanie silnikiem lub grupą silników asynchronicznych z

wykorzystaniem falownika.

Aplikacje zakładająca sterowanie silniem, z wykorzystaniem falownika zasilanego jedno lub trójfazowo, na szafce sterowniczej znajdują się przyciski START,STOP oraz przycisk STOP AWARYJNY. Postój i praca silnika sygnalizowana jest poprzez podświetlanie odpowiednich przycisków.


Inne realizacje.

W zależoności od stopnia skomplikowania sterowanej maszyny dobierany jest rodzaj sterowania. W niektórych przypadkach bazuje on na aparaturze przekaźnikowej.
Zajmujemy się również projektowaniem i wykonastwem szafek sterowniczych dla układów napędowych niewymagających falownika. Każda tworzona przez nas aplikacja dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klienta.


Copyright 2008 by www.db-automatyka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.